Witamy

Nawiązując do średniowiecznych tradycji Agencja Turystyki i Promocji „KOMTUR” uruchomiła tu swoją siedzibę , by wraz z rycerstwem bawić swych gości w klimatach średniowiecznej epoki i nie tylko. Bowiem tu, stara mazurska szeptucha częstując naparem z ziół może przenieść każdego zarówno w epokę średniowieczną, jak i w lata dwudzieste i trzydzieste, czy też okres kwitnącego PRL-u.
Tu możesz być, Szkotem, piratem i hippisem lat 60-tych. Możliwości szeptucha ma nieograniczone. Kiedy jeszcze zasiądziesz za stołem biesiadnym i podadzą Ci sute niepowtarzalne w smaku stosowne do klimatu jadło, będziesz wiedział na pewno, że musisz tu powrócić wraz z rodziną czy kompanią biesiadników, kochających niepowtarzalne klimaty i atmosferę. Dlatego też nie przejeżdżaj i nie przechodź obojętnie obok tego urokliwego miejsca, bowiem stracisz wiele. A tracić nie warto.
„Spotkania z Komturem” mają charakter imprez integracyjnych , wyzwalających chęci do zabawy, a przede wszystkim doskonale relaksujących gości polskich i zagranicznych. Odbywać się mogą w „Strażnicy Komtura” w Woźnicach k/Mikołajek lub każdym dowolnie wybranym miejscu. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty, gwarantując tym samym wysoką jakość usług i świetną zabawę